American Horror Story: 1984 – jest kolejna krótka zapowiedź!

7 sierpnia 2019 | Newsy

American Horror Story: 1984 to 9. sezon antologicznej serii od Ryana Murphy’ego, której premiera już 18. września. Stacja FX opublikowała kolejny teaser, na którym seryjny morderca znów atakuje.

Sezon ten utrzymany jest w klimacie lat 80. i jest hołdem dla slasherów, które największą popularność osiągnęły właśnie w tamtych czasach. Ich głównym motywem przewodnim jest lato, beztroska, grupa młodych ludzi bawiąca się na wyjeździe i seryjny morderca, który po kolei ich eliminuje, prowadząc z nimi śmiertelną grę.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Chucky – ekipa w tym roku nie wejdzie na plan serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy