American Crime Story – wiemy o czym opowie 3. sezon antologii!

}

Data: 8 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX ogłosiła, że seria American Crime Story otrzymała zamówienie na trzeci sezon. Nie będzie on jednak opowiadał o huraganie Katrina, jak wspominali wcześniej twórcy, a skupi się na najgłośniejszym prezydenckim skandalu lat 90.

Trzeci sezon nosił będzie tytuł Impeachment i opowie o seks skandalu z Billem Clintonem i Moniką Lewinsky. Do obsady należą Beanie Feldstein jako Monica Lewinsky, Sarah Paulson jako Linda Tripp i Annaleigh Ashford jako Paula Jones, kobieta, która również oskarżyła i pozwała Clintona za molestowanie seksualne. Jak na razie nie wiadomo kto wcieli się w prezydenta.

Autorem scenariusza będzie Sarah Burgess, która napisze go na podstawie książki Jeffreya Toobina A Vast Conspiracy: The Real Story of the Sex Scandal That Nearly Brought Down a President. Co ciekawe w gronie producentów znajduje się także autorka skandalu sama Monica Lewinsky.

Podana została już także data premiery. Serial zadebiutuje 27. września 2020 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Trylogia powieści Anne Rice Lives of the Mayfair Witches również otrzyma swój serial

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.