Altered Carbon – Netflix anulował serial!

}

Data: 27 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix zdecydował się skasować serial science fiction Altered Carbon. Produkcja doczekała się dwóch sezonów. Przyczyną zbyt duże koszty produkcji w porównaniu z oglądalnością.

Altered Carbon powstał w oparciu o klasyczną cyberpunkową powieść autorstwa Richarda K. Morgana. Ukazał intrygującą opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywającą się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat.

Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia. Takeshi Kovacs jest jedynym ocalałym żołnierzem elitarnej międzygalaktycznej jednostki, rozbitej w trakcie powstania przeciwko nowemu porządkowi. Jego umysł został uwięziony w lodzie na długie stulecia – do momentu gdy niewyobrażalnie bogaty i długowieczny Laurens Bancroft zaoferował mu szansę na powtórne życie. W zamian Takeshi musi podjąć się śledztwa w sprawie morderstwa… samego Bancrofta.

W 2. sezonie Kovacsa zagrał Anthony Mackie, który zastapił Joela Kinnamana. Bohater po 30 latach od wydarzeń z 1. sezonu powrócił na swoją rodzinną planetę, gdzie rozpoczął poszukiwania Quellcrist Falconer – jedynej kobiety, której poprzysiągł wieczną wierność.

Oba sezony serialu dostępne są na platformie Netflix.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Transformers: Wojna o Cybertron: Królestwo – zwiastun trzeciej części trylogii

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.