Des – limitowana seria od ITV opowiadająca o seryjnym mordercy

}

Data: 27 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

ITV opublikowało oficjalną zapowiedź swojego trzyczęściowego mini serialu Des, który przybliży nam historię prawdziwego seryjnego mordercy Dennisa Nilsena. W zabójcę wciela się David Tennant.

Serial opiera się o książkę Briana Mastersa Killing for Case of Dennis Nilsen. Jego fabuła rozgrywać będzie się w okolicach 1983 roku, kiedy to nieuchwytny od kilku lat szkocki seryjny morderca zostaje złapany. Ma on na swoim koncie życie kilkoro chłopców i młodych mężczyzn. Złapano go, gdy odkryto co blokuje ścieki w pobliżu jego domu… były to szczątki ludzkiego mięsa i kości.

Nilsen skazany został za sześć morderstw i dwa usiłowania zabójstwa. Skazano go na dożywocie. Zmarł w więzeniu w 2018 roku.

Serial ukaże nam pogląd funkcjonariuszy na Nilsena. Zobaczymy jakie konsekwencje życiowe może mieć kontakt z tak zdegenerowanym człowiekiem jak on.

W obsadzie oprócz Tennanta znajdują się także Daniel Mays jako główny detektyw Peter Jay i Jason Watkins jako Masters.

Premiera serialu we wrześniu. Dokładna data nie została jeszcze podana.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Obi-Wan Kenobi otrzyma własny serial! Wiadomo także kto zagra głównego bohatera!

Des

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.