w

Julianna Margulies powraca do telewizji – zobaczcie zdjęcia z Dietland

dietland s1 e
Julianna Margulies as Kitty - Dietland _ Season 1, Gallery - Photo Credit: Erik Madigan Heck/AMC

Do telewizji powraca znana z ról w Ostrym Dyżurze oraz Żonie idealnej – Julianna Margulies. Gwiazda wystąpi, jako jedna z głównych postaci w dramacie AMC – Dietland. Sprawdźcie fotki obsady oraz opis serialu!

Fabuła serialu skupi się na postaci Plum Kettle (Joy Nash, Twin Peaks), otyłej kobiecie, która planuje operację, dzięki której straci na wadze. Plany ulegają jednak zmianie, kiedy do akcji wtrąca się frakcja feministek.

Kitty (Julianna Margulies) to bardzo ambitna redaktorka magazynu, która nie wie jak do końca sprostać zadaniom, kiedy terrorystyczna organizacja feministek, atakuje bliskie jej osoby.

Serial oparty jest na powieści Sarai Walker o takim samym tytule. A oprócz Julianny Margulies oraz Joy Nash zobaczymy na ekranie Robin Weigert (Wielkie Kłamstewska), Rowenę King (Of Kings and Prophets), Tamarę Tunie (Law & Order: SVU), Adama Rothenberga ( Ripper Street), Erin Darke (The Marvelous Mrs. Maisel), Will Seefried (The Deuce) oraz Tramell Tillman oraz Ricardo Davila.

Premiera serialu w poniedziałek 4 czerwca.

Zdjęcia obsady Dietland:

 

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

gra o tron battle bastards1

8 sezon Gry o Tron zapowiada się niesamowicie – sprawdźcie!

w warszawie

5 seriali z Warszawą w tle