Będzie crossover American Horror Story!

Ryan Murhpy ogłosił na Twitterze, że w tym roku pojawi się crossover American Horror Story: Murder House oraz American Horror Story: Sabat.

Do tej pory w sezonach American Horror Story pojawiały się nawiązania do innych sezonów, wszak seria składa się na jedno uniwersum, jednak w żadnym odcinku postaci z jednego sezonu nie poznały innych, występujących w poprzednich produkcjach. Tym razem będzie inaczej!

A może to Cię zaciekawi?

W nowym sezonie, którego emisja planowana jest na wrzesień to się zmieni, bo powróci większość członków obsady. Wśród nich na pewno Sarah Paulson, Kathy Bates, Evan Peters, Adina Porter, Cheyenne Jackson, Billy Eichner, Leslie Grossman i Billie Lourd.

Pomysł na serię American Horror Story zrodził się w głowie Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka jest przed rozpoczęciem produkcji Glee, przy której pracowali. Pomysł na stworzenie serii, w której każdy sezon będzie dotyczył innej historii, ze stałą obsadą i tylko zmieniającymi się bohaterami w poszczególnych seriach okazał się strzałem w dziesiątkę.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.