w

Będzie crossover American Horror Story!

americanhorrorstory

Ryan Murhpy ogłosił na Twitterze, że w tym roku pojawi się crossover American Horror Story: Murder House oraz American Horror Story: Sabat.

Do tej pory w sezonach American Horror Story pojawiały się nawiązania do innych sezonów, wszak seria składa się na jedno uniwersum, jednak w żadnym odcinku postaci z jednego sezonu nie poznały innych, występujących w poprzednich produkcjach. Tym razem będzie inaczej!

W nowym sezonie, którego emisja planowana jest na wrzesień to się zmieni, bo powróci większość członków obsady. Wśród nich na pewno Sarah Paulson, Kathy Bates, Evan Peters, Adina Porter, Cheyenne Jackson, Billy Eichner, Leslie Grossman i Billie Lourd.

Pomysł na serię American Horror Story zrodził się w głowie Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka jest przed rozpoczęciem produkcji Glee, przy której pracowali. Pomysł na stworzenie serii, w której każdy sezon będzie dotyczył innej historii, ze stałą obsadą i tylko zmieniającymi się bohaterami w poszczególnych seriach okazał się strzałem w dziesiątkę.

Justyna Zienkiewicz

Napisane przez Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nawspolnej

Guilty pleasure – czyli seriale, do których się nie przyznajesz, a oglądasz!

lucyfer

Lucyfer uratowany przez Netflixa