Ahsoka – Ray Stevenson dołącza do obsady

}

Data: 14 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Aktor znany z seriali Rzym i Piraci Ray Stevenson dołączył do obsady produkcji Disney+ Ahsoka. To serial należący do uniwersum Gwiezdnych wojen.

Nie ujawniono niestety w jaką postać wcieli się Stevenson. Zagraniczne media spekulują, że będzie on czarnych charakterem serii i wcieli się w jakiegoś admirała.

Dołączył on do wcześniej ogłoszonej obsady, która prezentuje się wyśmienicie. W jej skład wchodzą Hayden Christensen, Ivanna Sakhno, Natasha Liu Bordizzo, Mary Elizabeth Winstead i Rosario Dawson. Dawson wciela się w tytułową postać Ahsokę Tano, Christensen powraca do roli Dartha Vadera, a Bordizzo sportretuje Sabinę Wren, która pojawiła się w serialu animowanym Star Wars: Rebelianci.

Serial podejmuje wątki wprowadzone w The Mandalorian. Ahsoka Tano to postać, która zadebiutowała w wspomnianej produkcji Disney+. Ahsoka ma kontynuować jej historię, zarysowaną w poprzedniej serii.

Prace na planie serialu rozpocząć mają się pod koniec kwietnia tego roku w Los Angeles.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  The Tick sezon 2. – jest zwiastun i data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.