Megamocny i O Yeti! dostaną swoje serialowe kontynuacje

}

Data: 14 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Peacock planuje nakręcić dwa seriale animowane będące sequelami udanych pełnometrażowych filmów DreamWorks Animation. Mowa o produkcjach Megamocny i O Yeti!

Pierwszym projektem jest Megamind’s Guide To Defending Your City. Animacja ta będzie kontynuacją Megamocnego. Zobaczymy jak główny bohater przechodzi znaczną metamorfozę. Z superzłoczyńcy i plagi Metro City staje się superbohaterem, który z pomocą robotów nagrywa wszystkie swoje wyczyny i staje się pierwszą na świecie tak wpływową postacią z super mocami.

Nie wiadomo czy powróci ktoś z oryginalnej głosowej obsady. Wiadomo natomiast, że producentami wykonawczymi będą Alan Schoolcraft i Brent Simons – scenarzyści oryginalnego filmu.

Drugim projektem Peacock jest Abominable and the Invisible City. Ma to być komediowy serial przygodowy kontynuujący fabułę O Yeti! Główni bohaterowie już wiedzą, że istnieje magiczny świat, ale nie wiedzieli, że jest tak blisko nich. Okazuje się, że wokół nich roi się od magicznych stworzeń, które potrzebują ich pomocy. To spowoduje, że młodzi bohaterowie wyruszą na niezwykłe przygody.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Euforia – ekipa powróci na plan w 2021 roku, wcześniej czeka nas specjalny odcinek!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.