Agenci T.A.R.C.Z.Y. sezon 6. – są zdjęcia z nowymi bohaterami!

30 maja 2019 | Newsy

Obecnie trwa emisja szóstego sezonu serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y, w którym mają pojawić się zupełnie nowi bohaterowie. To właśnie oni ukazani są na dwóch zdjęciach promujących kolejne odcinki serialu.

Na pierwszym kadrze widzimy postać Mr. Kitsona, w którą wciela się Anthony Michael Hall. Mr. Kitson to demoniczny przywódca hazardowego imperium znajdującego się w kosmosie. Od jego nazwiska wzięła nazwę planeta, na której znaleźli się Daisy i Simmons.

agents of shield season 6 anthony michael hall
screenrant

Z kolei drugie zdjęcie ukazuje agresywną przedstawicielkę rasy Chronicomów – Atarah, w którą wciela się Sherri Saum.

agents of shield season 6 sherri saum
screenrant

Szósty sezon składa się z 13. odcinków. Najbliższy czwarty odcinek zatytułowany Code Yellow zadebiutuje na ABC już 31. maja.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  The End of the F***ing World doczeka się 2. sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram