Agenci T.A.R.C.Z.Y. sezon 6. – jest pierwsza zapowiedź!

}

Data: 29 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Stacja ABC opublikowała pierwszy zwiastun kolejnego sezonu serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. Zapowiedź ukazuje nam agenta Alphonso „Mack” Mackenzie zmagającego się z nową rolą, jaką jest bycie dyrektorem organizacji. Ponadto sugeruje dość tajemniczy powrót agenta Coulsona.

W finale ostatniego sezonu agenci próbowali pojmać Glenna Talbota, zwanego „Graviton”. Ukazane zostało także odejście Coulsona, będącego szefem organizacji. Udał się on wraz z Melindą May na Tahiti, gdzie miał spędzić swoje ostatnie dni życia, bowiem będąc Ghost Riderem odnowiła się u niego śmiertelna rana poniesiona w filmie Avengers. Tym samym powrót postaci do serialu jest dość ciekawym i tajemniczym wydarzeniem dla fanów.

Co do Mackenzie, nowego dyrektora organizacji, będzie miał on osobiście bardzo trudne zadanie, bowiem będąc jednym z agentów, nagle stając się ich szefem będzie musiał decydować kogo posłać na trudną i niebezpieczną misję, a kogo nie. Te rozterki zmuszą Macka do podejmowania najtrudniejszych decyzji w jego karierze.

Twórcami serialu są Joss Whedon, Jed Whedon i Maurissa Tancharoen. W rolach głównych występują m.in. Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Henry Simmons, Iain Da Caestecker, Luke Mitchell i Nick Blood.

Serial z nowymi odcinkami powróci już latem tego roku. Nowy sezon składać się będzie z 13 odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Agenci T.A.R.C.Z.Y sezon 7 - jest nowy klip

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.