Agenci T.A.R.C.Z.Y sezon 7 – jest nowy klip

21 maja 2020 | Newsy

j

Jeszcze w maju odbędzie się premiera finałowego sezonu serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. Do internetu trafiły nowe materiały.

Do sieci trafiły plakaty z głównymi bohaterami ostatniego sezonu i klip z May i Yo-Yo. Zobaczcie sami.

Ostatni sezon to Nowy Jork, rok 1931. Ekipa wyposażona w nowego Zephyra ma dowiedzieć się, co stało się w tamtym czasie. Nie mogą zawieźć, bo dojdzie do katastrofy, która będzie miała wielki wpływ na przyszłe czasy. W 7 sezonie zobaczymy m. in. Chloe Bennet, Clarka Gregga, Ming-Na Wen, Elizabeth Henstridge, Iaina De Caesteckera oraz Henry’ego Simmonsa. Otrzymamy 13 odcinków.

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale o superbohaterach - 20 produkcji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy