Gliniarze – co wydarzy się w 12. sezonie popularnego serialu?

}

Data: 22 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Silne emocje i nagłe zwroty akcji w kolejnej odsłonie popularnej produkcji. Psychopaci, porywacze, handlarze żywym towarem, narkotykowi bossowie czy nieuchwytni seryjni mordercy! To tylko niektórzy przestępcy, z którymi muszą się mierzyć w 12. sezonie gliniarze z Centralnego Biura Policji.

W 12. sezonie Gliniarzy wracają dobrze znani i lubiani detektywi – Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber), Ewa Berg (Charlotta Zielińska), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz), Kuba Roguz (Piotr Mróz), Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) i Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier), ale dołączają też do nich nowe postacie! Do akcji wkracza nowa pani detektyw Agata Byczewska, w którą wciela się aktorka Magdalena Wojtacha, a w życiu osobistym śledczej Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber) i jej narzeczonego Filipa Mory (Michał Hołub) ogromną rolę odgrywa jego mama Elżbieta Mora. To właśnie w jej roli występuje mama Eweliny, Ewa Ruckgaber!

Prowadząc śledztwa bohaterowie serialu nieraz sami narażają się na niebezpieczeństwo. Już w pierwszym odcinku bezwzględny gang grozi wypoczywającemu na jachcie naczelnikowi wydziału Piotrowi Zarębskiemu (Dariusz Dłużewski). Czy detektywom uda się uratować swojego szefa, który chcąc rozpracować grupę przestępczą, wejdzie w jej struktury? Jaki los spotka rodzinę Krystiana (Tomasz Skrzypniak), na której życie czyha żądny zemsty na detektywie groźny gangster? Do czego posunie się Górski chcąc ratować życie żony i syna? Czy detektyw Ewa Berg (Charlotta Zielińska) odnajdzie po latach morderców swojego młodszego brata? W końcu, jakimi intencjami kieruje się nowa detektyw Agata Byczewska (Magdalena Wojtacha) i czy w związku z jej działaniami Kubie (Piotr Mróz) uda się oczyścić z zarzutów o złamanie procedur i wrócić na komendę? To tylko niektóre pytania, które dotyczą znanych i lubianych bohaterów serialu.

12. sezon serialu Gliniarze od 28 lutego w Telewizji Polsat. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00.

ZOBACZ TEŻ  The Office PL – zwiastun i plakat polskiego Biura

Źródło: Polsat

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Teresa

    Aktorka grająca Ewę Berg to porażka .Ma fatalną dykcję nie mozna zrozumieć co mówi. To nie tylko moja opinia znajomi którzy oglądają serial też nie rozróżniają wypowiadanych przez nią słów. Dlaczego reżyser czy producent nie zwraca na to uwagi. Poza tym serial niezły.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.