w

PEN15 – mamy pierwszy zwiastun tej zwariowanej komedii!

screenrant

PEN15 to nowy serial od stacji Hulu, w którym Maya Erskine i Anna Konkle grają samych siebie. Jego premiera już 8 lutego, a poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji.

Erskine i Konkle będąc już dorosłymi kobietami, powracają do szkoły średniej i zachowują się w niej tak, jak wtedy kiedy były odrzuconymi przez kolegów i koleżanki trzynastolatkami. Akcja serialu dzieje się w 2000 roku. Przyjaciółki zaczynają właśnie siódmą klasę i stają przed wielkimi problemami związanymi z dojrzewaniem i wkraczaniem w dorosłość.

PEN15 to miła odmiana od zwykłej komedii ukazującej życie nastolatków. Twórcami, jak również gwiazdami tego widowiska są Erskine, Konkle oraz Sam Zvibleman. Natomiast za produkcję odpowiedzialni są członkowie The Lonely Island. Jest to znana na całym świecie grupa amerykańskich komików w składzie Andy Samberg, Akiva Schaffer i Jorma Taccone.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

The Crown – Gillian Anderson jako Żelazna Dama

Documentary Now

Documentary Now! sezon 3. – jest zwiastun produkcji!