PEN15 – mamy pierwszy zwiastun tej zwariowanej komedii!

}

Data: 21 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

PEN15 to nowy serial od stacji Hulu, w którym Maya Erskine i Anna Konkle grają samych siebie. Jego premiera już 8 lutego, a poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji.

https://www.youtube.com/watch?v=RLkEpO3k514&feature=youtu.be

Erskine i Konkle będąc już dorosłymi kobietami, powracają do szkoły średniej i zachowują się w niej tak, jak wtedy kiedy były odrzuconymi przez kolegów i koleżanki trzynastolatkami. Akcja serialu dzieje się w 2000 roku. Przyjaciółki zaczynają właśnie siódmą klasę i stają przed wielkimi problemami związanymi z dojrzewaniem i wkraczaniem w dorosłość.

PEN15 to miła odmiana od zwykłej komedii ukazującej życie nastolatków. Twórcami, jak również gwiazdami tego widowiska są Erskine, Konkle oraz Sam Zvibleman. Natomiast za produkcję odpowiedzialni są członkowie The Lonely Island. Jest to znana na całym świecie grupa amerykańskich komików w składzie Andy Samberg, Akiva Schaffer i Jorma Taccone.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Nightflyers – Syfy nie nakręci 2. sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.