Utopia – nowa wersja serialu, Sasha Lane w głównej roli!

}

Data: 30 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Dla serwisu Amazon powstaje nowa, amerykańska wersja serialu Utopia. W głównej roli wystąpi Sasha Lane. To aktorka młodego pokolenia, zadebiutowała w filmie American Honey, a w tym roku ujrzymy ją w nowej wersji Hellboya.

Utopia opierać się będzie na brytyjskiej serii o tej samej nazwie, za którą odpowiada Dennis Kelly. Serial ten został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez widzów jak i krytyków i już zyskał miano kultowego, także amerykańscy twórcy muszą się mocno postarać, aby mu dorównać.

Fabuła skupiać się będzie na grupie młodych osób, którzy wchodzą w posiadanie tytułowej, tajemniczej powieści graficznej, stając się celem morderczej organizacji „Sieć”. Powieść ta zawiera przepowiednie katastrof. Bohaterowie muszą je odczytać zanim dojdzie do ich spełnienia. Lane wcieli się w Jessice Hyde. Jej postać żyje w ciągłym strachu i od wielu lat ucieka przed „Siecią”, bowiem jej ojciec jest twórcą proroczej powieści.

Producentem i autorem scenariusza jest Gillian Flynn.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Agenci T.A.R.C.Z.Y sezon 7 - jest nowy klip

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.