Mroźny plakat nowego sezonu Dextera

}

Data: 2 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Dawno nie było szału… Oto najnowszy slogan promujący dziewiąty sezon serialu Dexter. Czyżby sugerował on, iż Mroczny Pasażer jednak na nowo opęta głowę Dextera Morgana?

Showtime opublikowało nowy plakat promujący produkcję. Widzimy na nim głównego bohatera, w tej roli ponownie Michael C. Hall w mroźnej scenerii i z tym błyskiem w oku, który wiadomo co oznacza.

dexter poster
fot. showtime

Dziewiąty sezon zatytułowany jest New Blood. Ma on za zadanie naprawić niezbyt dobre zakończenie ósmej, finałowej serii, kiedy to Dexter zaginął w oku huraganu.

Akcja w New Blood rozgrywa się 10 lat po tych wydarzeniach. Dexter zbudował sobie nowe życie pod przybranym imieniem i nazwiskiem – Jim Lindsay. Stara się prowadzić jak najnormalniejsze życie, jednak sielanka zostanie zakłócona. W miasteczku pojawia się morderca i to na nowo rozpali w Dexterze jego głęboko skrytego Mrocznego Pasażera, w którego tym razem wcieli się siostra Dextera – Debra. Poznamy także relacje jakie łączą głównego bohatera i jego nastoletniego już syna Harrisona.

Premiera nowego dziesięcioodcinkowego sezonu już 7 listopada 2021 roku.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Dexter: New Blood – Debra powróci jako nowy Mroczny Pasażer

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.