48h. Zaginieni – nowy kryminalny serial już jesienią na antenie Nowa TV

3 sierpnia 2021 | Newsy

Jesienią na antenie wielu stacji pojawi się mnóstwo nowych serialowych propozycji. Również stacja Nowa TV przygotowała dla swoich widzów coś nowego. To kryminalna produkcja 48h. Zaginieni.

Serial ten opowie o pracy Policyjnego Centrum Poszukiwania Zaginionych. Zobaczymy jak grupa operacyjna złożona z najlepszych specjalistów będzie pracować pod presją czasu, analizować dowody i relacje świadków, aby odnaleźć zaginionych całych i zdrowych.

Główną rolę w serialu gra Tadeusz Chudecki. Oprócz niego w obsadzie są także Magdalena Smalara, Joanna Krupińska, Paweł Iwanicki i Piotr Niemczyk. 48h. Zaginieni ma być serialem codziennym, emitowanym od poniedziałku do piątku. Jego pierwszy sezon składa się z 80 44-minutowych odcinków. Każdy epizod opowie osobną, zamkniętą historię.

Premiera serialu jesienią. Dokładna data zostanie dopiero podana.

Źrodło: świat seriali

ZOBACZ TEŻ  Dead Boy Detectives – HBO Max zamawia pilot serialu opartego na postaciach z DC Comics

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram