Dead Boy Detectives – HBO Max zamawia pilot serialu opartego na postaciach z DC Comics

6 września 2021 | Newsy

Platforma HBO Max zamówiła pilot serialu Dead Boy Detectives, którego fabuła opiera się na postaciach wywodzących się z komiksów DC autorstwa Neila Gaimana.

Główni bohaterowie to młodzi detektywi – Charles Rowland i Edwin Paine, którzy po śmierci postanowili nie iść w zaświaty, tylko pozostać na ziemi i badać zbrodnie z udziałem sił nadprzyrodzonych.

Co ciekawe postacie te mają pojawić się w nadchodzącym trzecim sezonie serialu Doom Patrol. W Rowlanda wcieli się Sebastian Croft, a w Paine’a – Ty Tennant. Czyżby platforma planowała nakręcić spin-off serialu?

Za scenariusz i produkcję pilota odpowie Steve Yockey, twórca innego serialu HBO – czarnej komedii Stewardesa. Zdjęcia do pilotażowego odcinka rozpocząć mają się w listopadzie.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin: czy Ciri będzie biała?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram