Wróżkowie Chrzestni – zapowiedź serialowej adaptacji

j

Autor: Agata Popis

}

Data: 9 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Według showrunnera zapowiadanego serialu, wersję Live Action Wróżków Chrzestnych ujrzymy na platformie Paramount+ już w marcu.

Chris Nowak, showrunner i jeden z producentów serialu, niedawno podzielił się na Instagramie zdjęciem z aktorami występującymi w nadchodzącym serialu. W poście pochwalił obsadę i całą ekipę, z którą pracuje nad Wróżkami Chrzestnymi oraz stwierdził, że nie może się doczekać, aż widzowie zobaczą w marcu efekt ich pracy.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-1024x490.jpg

Źródło: https://www.instagram.com/p/CV0yTSXPA56/?utm_source=ig_web_copy_link

Wiele lat po zakończeniu oryginalnej serii, serial zmieni nieznacznie skład postaci. Główną bohaterką serii będzie Vivian „Viv” Turner, kuzynka znanego wszystkim Timmy’ego Turnera, oraz jej przyrodni brat Roy Ragland. W ich role wcielą się Audrey Grace Marshall (The Flight Attendant) oraz Tyler Wladis (Single Parents). W obsadzie znaleźli się również Laura Bell Bundy, Ryan-James Hatanaka i Imogen Cohen.

W serialu aktorskim Ty Turner wywraca swoje życie do góry nogami, aby ponownie zejść się ze swoją szkolną miłością, Rachel Ragland i wrzuca w ten sposób swoją 13-letnią córkę Viv w nowy świat, w którym dziewczynka nie do końca się odnajduje. Z tego powodu jej kuzyn Timmy powierza Viv swoim wróżkom chrzestnym, Wandzie i Cosmo, licząc na to, że wezmą ją pod swoje skrzydła i pomogą dziewczynce przystosować się do nowej rzeczywistości. Pod ich opiekę trafia również przyrodni brat Viv, Roy. Rodzeństwo musi połączyć siły, aby pokonać stojące przed nimi przeszkody, w czym Wanda i Cosmo będą im oczywiście towarzyszyć.

Producentami wykonawczymi Wróżków Chrzestnych są showrunner Christopher J. Nowak i Samantha Martin, a reżyserem i producentem wykonawczym pilotowego odcinka jest Mike Caron. Dodatkowo, producentami serialu są twórcy oryginalnej animacji Butch Hartman i Fred Seibert. Nad projektem czuwają też Zack Olin, Shauna Phelan i Omar Camacho z Nickelodeon Studios.

Oryginalna wersja Wróżków Chrzestnych była emitowana przez 10 sezonów w latach 2001-2017 przez Nickelodeon. W tym czasie stała się jedną z najbardziej lubianych produkcji Nickelodeon, a docenili ją zarówno fani, jak i krytyków, ponieważ seria była nominowana i zdobyła bardzo wiele wyróżnień.

ZOBACZ TEŻ  Obi-Wan Kenobi – wiemy kto wyreżyseruje serial!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze