Listopad w HBO, HBO 2 i HBO 3

}

Data: 1 listopada 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Listopadowa ramówka kanałów HBO, HBO2 i HBO3 to wiele interesujących nowości. Z pewnością wielu z Was znajdzie coś dla siebie.

W kolejnych tygodniach nadchodzącego miesiąca polecamy:

 • Przysięga II, odc. 1 – kontynuacja serialu dokumentalnego HBO przedstawiającego historię NXIVM, organizacji, której założyciel, Keith Raniere, oraz kilku innych członków zostało oskarżonych o handel ludźmi i wymuszenia haraczy (premiera 3 listopada, HBO3).
 • Schody, odc. 1 – w 2001 roku pisarz i początkujący polityk Michael Peterson zostaje oskarżony o morderstwo po tym, jak jego żona Kathleen umiera w podejrzanych okolicznościach (premiera 6 listopada, HBO3).
 • Przez galaktykę, odc. 1 – kiedy obiecująca policjantka zostaje skazana za przestępstwo, którego nie popełniła, musi odnaleźć się na pokładzie niebezpiecznego statku, transportującego skazańców na wygnanie w odległej galaktyce (premiera 13 listopada, HBO3).
 • Los Espookys II, odc. 1 i 2 – drugi sezon serialu komediowego pokazującego perypetie miłośnika horrorów i jego znajomych, którzy mają niecodzienny pomysł na biznes (premiera 25 listopada, HBO3).
 • Portland Tower, odc. 1 – detektyw Sarah Collins i jej partner detektyw Steve Bradshaw prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa posterunkowego Hadleya Matthewsa i 15-letniej uchodźczyni z Libii, Fary Mehenni. Wszystko wskazuje na to, że oboje skoczyli z dachu Portland Tower (premiera 28 listopada, HBO).
 • Superman i Lois II – Tyler Hoechlin jako najsłynniejszy na świecie superbohater oraz Elizabeth Tulloch, w roli najbardziej znanej dziennikarki rodem z komiksu, którzy nie radzą sobie ze stresem, presją i złożonością bycia rodzicami w dzisiejszym świecie (kontynuacja, HBO).
 • Avenue 5 II – drugi sezon serialu ponownie przenosi widzów w niedaleką przyszłość, w której podróże po Układzie Słonecznym nie są już pomysłem rodem z literatury science-fiction, ale prężnie rozwijającą się, wycenianą na setki miliardów dolarów, gałęzią turystyki (kontynuacja, HBO).
 • Szóstka z Nebraski – w 1985 roku morderstwo starszej kobiety wstrząsa społecznością małego miasteczka… podobnie jak oczyszczenie z zarzutów sześciu osób skazanych za tę zbrodnię (kontynuacja, HBO).
 • Biały Lotos II – w drugim sezonie komediowego serialu HBO wraz z nową grupą gości i hotelowych pracowników udajemy się do ekskluzywnego kurortu na Sycylii (kontynuacja, HBO).
 • Roswell, w Nowym Meksyku IV – czwarty sezon serialu inspirowanego cyklem powieści Roswell: W kręgu tajemnic autorstwa Melindy Metz (kontynuacja, HBO3).
 • Kung Fu II – Nicky, Amerykanka pochodzenia chińskiego, wyrusza w podróż do odosobnionego klasztoru w Chinach. Po powrocie odkrywa, że jej rodzinne miasto zostało opanowane przez przestępczość i korupcję. Nicky wykorzystuje sztuki walki, aby chronić swoją społeczność (kontynuacja, HBO3).
 • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem IX – John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, prezentuje w programie swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii (kontynuacja, HBO3).
 • Rodzice III – trzeci sezon brytyjskiego serialu komediowego o dwójce rodziców małych dzieci, których codzienność często daleka jest od ideału (premiera finałowego odcinka 7 listopada, HBO).
 • Opowieść podręcznej V – June musi zmierzyć się z konsekwencjami zabicia komandora Waterforda. Stara się też na nowo zdefiniować swoją tożsamość i cel. Owdowiała Serena próbuje poprawić swoją pozycję w Toronto, gdy wpływy Gileadu rosną w Kanadzie (premiera finałowego odcinka 21 listopada, HBO).
ZOBACZ TEŻ  Co nowego na Netflix w październiku?

Źródło: informacja prasowa

HBO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.