W głębi lasu to polski serial o tajemnice tajemniczej, oparty na powieści Harlana Cobena o tym samym tytule. Serial będzie miał swoją premierę w czerwcu 2020 roku na platformie Netflix.

Fabuła serialu ma dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowiada o losach warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływów lat nie potrafi pogodzić się z utratą ukochanej siostry, która zaginęła wiele lat temu w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, które zdaje się być powiązane z zaginięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, ze ofiara jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostra prokuratora 25 lat temu. Nadzieje na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł budował przez lata, legnie w gruzach.

W rolach głównych zobaczyć można: Grzegorza Damięckiego, Agnieszkę Grochowską, Wiktorię Filus, Huberta Miłkowskiego, Jacka Komana, Ewę Skibińską, Magdalenę Czerwińską i Adama Ferencego.