Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – Amazon prezentuje nowy zwiastun serialu!

}

Data: 7 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma streamingowa Amazon Prime Video opublikowała nową zapowiedź oczekiwanego serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy, którego akcja rozgrywa się w Drugiej Erze Śródziemia.

Zwiastun nie został oficjalnie wrzucony do sieci. Znajduje się on na platformie. Fani jednak skopiowali go i wrzucili do sieci, dzięki czemu osoby nie będące użytkownikami serwisu również mogą się z nim zapoznać. Podoba się Wam zapowiedź?

Fabuła serialu ma zostać osadzona w Drugiej Erze, a więc na co najmniej 3000 tys. lat wcześniej niż wydarzenia z filmowego Władcy Pierścieni. Trwa ona 3441 lat i rozpoczęła się po wygnaniu Morgotha, mrocznego pana poprzedzającego Saurona, a jej koniec pieczętuje pierwszy upadek Saurona. Wtedy jeszcze w Śródziemiu istniało aż 20 pierścieni mocy, które umieszczone zostały pod opieką elfich królów, krasnoludzkich lordów, śmiertelnych ludzi i czarnego pana.

1200x750 ren8mf 1

Premiera serialu 2 września.

Źródło: Amazon Prime Video

ZOBACZ TEŻ  Księga czarownic – serial fantasy powraca z 2. sezonem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.