Zmarł Krzysztof Kiersznowski. Aktor miał 70 lat

j

Autor: Agata Popis

}

Data: 25 października 2021

a

Kategorie: Newsy

24 października zmarł Krzysztof Kiersznowski, znakomity i cieszący się uznaniem aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. O jego śmierci poinformował Tomek Mędrzak na profilu stowarzyszenia teatr tm.

Kochany Krzysiu,
nie sądziliśmy, że tak szybko przyjdzie się pożegnać. Tyle wspólnych lat, wspólnej pracy, wspólnego życia w teatrze. Trudno wyrazić w takiej chwili wszystkie uczucia, które mamy w sercu. Trudno zebrać myśli i ubrać je w słowa. Żal, smutek, niedowierzanie i tęsknota. Będzie nam brakowało wspólnie spędzanego czasu – na scenie i poza nią. Będzie brakowało rozmów z Tobą, dyskusji i sporów. Będzie nam brakowało Twojego śmiechu, uśmiechu i pełnych humoru komentarzy. Twojej obecności. Łączymy się w żalu z Martine, Kasią i Maxem.

Krzysztof Kiersznowski występował na deskach licznych teatrów, między innymi w teatrze Studio, Rampie, Rozmaitości czy Kamienicy. Jako aktor filmowy na przestrzeni lat wcielił się w wiele charakterystycznych ról, przy czym największe uznanie przyniosły mu filmy takie jak Kiler, Kilerów 2, Vabank, Vabank II i Ile waży koń trojański? Kiersznowski może być też dobrze znany widzom z produkcji telewizyjnych, na przykład z Barw Szczęścia i Twarzą w twarz.

Aktora w mediach społecznościowych żegnają przyjaciele po fachu – Katarzyna Glinka, Joanna Koroniewska, Adrianna Biedrzyńska, Olaf Lubaszenko, Paweł Małaszyński i Borys Szyc.

https://www.instagram.com/p/CVazeWXsiDS/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CVbDKkeK4gC/?utm_source=ig_web_copy_link

obraz 2021 10 25 144135

https://www.instagram.com/p/CVat9H1MdU3/?utm_source=ig_web_copy_link

obraz 2021 10 25 144304

https://www.instagram.com/p/CVa7YKtI7K-/?utm_source=ig_web_copy_link

Brak opisu.

https://www.instagram.com/p/CVbB0XKIpS7/?utm_source=ig_web_copy_link

ZOBACZ TEŻ  American Horror Stories, Co robimy w ukryciu i inne – poznajcie daty premier seriali FX

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze