Bardzo świąteczny plakat serialu Hawkeye

}

Data: 25 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Do premiery serialu Hawkeye coraz bliżej, a więc w sieci pojawiają się co rusz to nowe materiały promujące tą produkcję. Najnowszym jest plakat, na którym widzimy tytułowego bohatera, Kate Bishop oraz psa, a wszystko to w świątecznej scenerii.

fcesrrwxma8uz3d 1
fot. disney+

Akcja serialu rozegra się w Nowym Jorku w czasie magicznego czasu bożonarodzeniowego. Były członek Avengersów Clint Barton, chce wrócić do swojej rodziny na święta. Ta z pozoru prosta misja okaże się jednak mega trudna. Pomoże mu młoda Kate Bishop, która marzy o zostaniu superbohaterką i jest wielką fanką tytułowego bohatera. Clint będzie musiał współpracować z Kate, gdy przeszłość go dogoni i zacznie mu zagrażać.

Serial prawdopodobnie ukaże nam jeden z najważniejszych komiksowych wątków związanych z Hawkeyem, a mianowicie to, że bohater ten traci słuch.

W głównej obsadzie Jeremy Renner i Hailee Steinfeld. Oprócz nich w Hawkeye występują Vera Farmiga, Fra Fee, Alaqua Cox, Tony Dalton, Zahn McClarnon i Brian d’Arcy James. Premiera serialu na Disney+ już 24 listopada 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Hailee Steinfeld jako Kate Bishop w serialu Hawkeye?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.