pixel

Przeczytano:

Zielona Latarnia – HBO Max zamawia serial

12 10 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

HBO Max złożyło zamówienie na serial o superbohaterze zwanym Zieloną Latarnią będącym postacią znaną z serii komiksów wydawanych przez DC Comics.

Producentem wykonawczym został Greg Berlanti, a scenariusz do serialu przygotują Seth Grahame-Smith i Marc Guggenheim, który to pracował również przy filmie Zielona Latarnia z 2011 roku.

Serial opiera się na postaci stworzonej przez Alana Scotta i Martina Nodella. Ukaże nam przygody wielu postaci, które przywdziewały kostium Zielonej Latarni. Jego fabuła rozciągnie się na kilka dekad.

Zobaczymy takich bohaterów jak Guy Gardner, Jessica Cruz, Simon Baz, Alan Scott, Sinestro, Kilowog. Oprócz znanych postaci, serial wprowadzi także kilku zupełnie nowych bohaterów do organizacji zwanej Korpusem Zielonych Latarni.

Źródło: variety

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również