w

Zielona Latarnia – HBO Max zamawia serial

zielona latarnia dc 752x440 1
fot. uniwersumdccomics

HBO Max złożyło zamówienie na serial o superbohaterze zwanym Zieloną Latarnią będącym postacią znaną z serii komiksów wydawanych przez DC Comics.

Producentem wykonawczym został Greg Berlanti, a scenariusz do serialu przygotują Seth Grahame-Smith i Marc Guggenheim, który to pracował również przy filmie Zielona Latarnia z 2011 roku.

Serial opiera się na postaci stworzonej przez Alana Scotta i Martina Nodella. Ukaże nam przygody wielu postaci, które przywdziewały kostium Zielonej Latarni. Jego fabuła rozciągnie się na kilka dekad.

Zobaczymy takich bohaterów jak Guy Gardner, Jessica Cruz, Simon Baz, Alan Scott, Sinestro, Kilowog. Oprócz znanych postaci, serial wprowadzi także kilku zupełnie nowych bohaterów do organizacji zwanej Korpusem Zielonych Latarni.

Źródło: variety

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the stand limited series full trailer

Bastion – pełna zapowiedź serialowej adaptacji powieści Kinga

bez tytulu 7

Barbarzyńcy – zwiastun serialu o bitwie w 9 roku n.e.!