Zapowiedziano 2. sezon Around the World in 80 Days

j

Autor: Agata Popis

}

Data: 30 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Po tym, jak tydzień temu wyszedł pełen zwiastun nadchodzącej serii Around the World in 80 Days, serial został przedłużony o kolejny sezon. David Tennant, Ibrahim Koma i Leonie Benesch mają powrócić w swoich rolach w kontynuacji serialu Ashley Pharaoh.

Ponadto producenci Slim Film + Television i Federation Entertainment potwierdzili, że są w trakcie opracowywania nowej serii przygodowej opartej na innym klasyku Julesa Verne’a, zatytułowanym Podróż do wnętrza Ziemi. Pharoah jest również związana z nowym projektem jako jego showrunnerka.

„Bardzo podobała nam się praca nad kontynuacją Around the World in 80 Days, a teraz jesteśmy podekscytowani, że możemy również wprowadzić charakterystyczną dla Ashley mieszankę humoru i emocji do Podróży do wnętrza Ziemi. Ashley stworzyła zespół ekscytujących, nowych postaci by wnieść świeże i nowoczesne podejście do powieści Julesa Verne’a” – powiedział Simon Crawford Collins z Slim Film + Television w oświadczeniu na temat produkcji.

Lionel Uzan dodał: „Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani rozpoczęciem tej ekscytującej nowej przygody ze Slimem i wspólnym odkrywaniem głęboko fascynującego i pionierskiego dziedzictwa Julesa Verne’a. Wspólna praca nad Around the World in 80 Days była dla nas wszystkich inspirującym doświadczeniem, a po rozpoczęciu tej pierwszej wspólnej odysei wydawało się naturalne, że nasza następna podróż zaprowadzi nas w najgłębsze głębiny naszej planety do jej licznych tajemnic w tej coraz bardziej aktualnej historii”.

Around the World in 80 Days zostało stworzone i napisane przez Ashley Pharaoh. Główną rolę w serialu zagra David Tennant (Jessica Jones) jako Phileas Fogga, wykształcony Anglik z wyższej klasy średniej, który nadchodzącą podróżą ekscytuje sie niczym dziecko, ponieważ nigdy nie podróżował i nigdy nie opuścił Londynu.

„Podążając za oburzającym zakładem, Fogg i jego służący, Passepartout, wyruszają w legendarną podróż dookoła świata w zaledwie 80 dni, do której szybko dołącza aspirująca dziennikarka Abigail Fix, która wykorzystuje okazję, aby opowiedzieć o tej niezwykłej historii” czytamy w streszczeniu.

ZOBACZ TEŻ  Armor Wars – kolejna produkcja Disney'a należąca do MCU

W obsadzie do Tennanta dołączą wschodząca francuska gwiazda, Ibrahim Koma (Mother Is Wrong) jako Passepartout, Leonie Benesch (The Crown) jako Abigail Fix, Jason Watkins (The Crown) jako Bernard Fortescue i Peter Sullivan (Poldark) jako Nyle Bellamy.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze