Zapowiedź koreańskiej wersji Domu z papieru

}

Data: 29 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Jeden napad może zmienić świat. Netflix przedstawia odważną i nową wizję skoku doskonałego. Produkcja jest południowokoreańskim remakem wielkiego hitu platformy jakim jest serial Dom z papieru.

Poniższa zapowiedź ujawnia maskę, którą nosić będą członkowie dokonujący największego napadu w historii. Koreańczycy nie użyli maski Salvadora Dali, a tradycyjną koreańską maskę zwaną Hahoe.

Serial podobnie jak oryginał opowie o genialnym strategu i jego utalentowanej, złożonej z najwyższej klasy złodziei, ekipie. Razem spróbują dokonać bezprecedensowego napadu na Półwyspie Koreańskim. Możemy spodziewać się wielu zwrotów akcji. Napadający z pewnością staną się zakładnikami, a także staną przed niemożliwymi wyzwaniami.

Remake wyreżyserował Kim Hong-sun na podstawie scenariusza napisanego przez Run Yong-jae, Kim Hwan-chae i Choe Sing-jun.

Premiera serialu Dom z papieru: Korea 24 czerwca tylko na Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Netflix zapowiada 9 nowych polskich produkcji, w tym 4 seriale!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.