Zabawny plakat serialu Dzień żywych trupów

}

Data: 1 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Październik to miesiąc strachów, a wszystko przez to, iż wieńczy go święto zwane Halloween. W tym roku stacje i platformy wyjątkowo postarały się, aby widzowie w tym czasie się nie nudzili. Jedną z propozycji na październikowy wieczór jest produkcja od Syfy – serial Dzień żywych trupów oparty na klasycznym filmie zombie George’a A. Romero. W sieci pojawił się dość zabawny plakat promujący ta produkcję. Możecie zapoznać się z nim poniżej.

syfy zomibe sun 18 x 24 seps copy scaled 1
fot. syfy

Day of the Dead ukaże nam losy sześciu nieznajomych, którzy próbują przetrwać pierwsze 24 godziny od inwazji nieumarłych. Czasami do zjednoczenia się ludzi wystarczy horda wygłodniałych zombie. Produkcja jest hołdem dla filmu Romero. Również pełna będzie krwi, przemocy i absurdalnego humoru.

Produkcja składa się z 10 odcinków. Za reżyserię odpowiada Steven Kostanski. Premiera serialu Day of the Dead już 15 października 2021 roku.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  V-Wars – Ian Somerhalder walczy z wampirami na pierwszym zwiastunie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.