The Office PL – zwiastun i plakat polskiego Biura

}

Data: 1 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Canal+ na niecały miesiąc przed premierą polskiego serialu opartego na kultowym amerykańskim Biurze, prezentuje zapowiedź oraz plakat nadchodzącej produkcji. W oczekiwaniu na rodzimą produkcję w serwisie Canal+ Online pojawią się wszystkie sezonu oryginalnej produkcji.

Akcja The Office PL rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej “Kropliczanka”. Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego, właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady, jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem. Biznesowe roszady przeplatają się tu z biurową codziennością pracowników “Kropliczanki”.

Premiera serialu już 22 października. Z pewnością nie zabraknie w nim kontrowersyjnego humoru i współczesnych, prawdziwie polskich kontekstów.

Za polską wersję Biura, tworzoną przy współpracy z BBC Studios, odpowiadają reżyser Maciej Bochniak oraz producenci Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński. Za scenariusz odpowiedzialny jest Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, zaś za zdjęcia odpowiada Paweł Chorzępa. Kierownikiem literackim jest Michał Oleszczyk. Koproducentem serialu jest Comedy Central Polska. W obsadzie są m.in. Adam Woronowicz, Vanessa Aleksander czy Piotr Polak.

960x1358 r08xqx
fot. Canal+

Źródło: Canal+

ZOBACZ TEŻ  Orange is the New Black sezon 7. - zobaczcie zapowiedź finału!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.