Wychowane przez wilki – rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu!

}

Data: 9 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Gwiazda serialu HBO Max Wychowane przez wilki, Abubukar Salim opublikował w swoich mediach społecznościowych wpis informujący o tym, iż rozpoczęły się już zdjęcia do drugiego sezonu.

Produkcja ta z pierwszym sezonem zadebiutowała we wrześniu ubiegłego roku. Od razu otrzymała ona mnóstwo pozytywnych recenzji zarówno od widzów, jak i krytyków. Również jej oglądalność była zadowalająca dla platformy na tyle, iż po zaledwie dwóch tygodniach dano serialowi zielone światło na realizację kontynuacji.

Serial opowiada o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem.

Data premiery drugiego sezonu nie jest jeszcze znana. Mieliście okazję zapoznać się już z pierwszym sezonem? Jak Wasze wrażenia po seansie?

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Outlander sezon 5. - jest pierwsza zapowiedź i kilka nowych fotek z produkcji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.