pixel

Przeczytano:

The Equalizer odnowiony na 2. sezon

10 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja CBS postanowiła dać zielone światło na produkcję drugiego sezonu serialu The Equalizer. Decyzję taką podjęto po emisji zaledwie czterech pierwszych odcinków. Produkcja ta jest numerem 1 pod względem oglądalności na CBS. Ogląda ją średnio 14,6 mln widzów.

The Equalizer jest rebootem kryminalnego serialu z lat 80. Na jego podstawie powstał także film Bez litości z Denzelem Washingtonem.

Główną bohaterką serialu jest Robyn McCall, w tej roli Queen Latifah, enigmatyczna kobieta o tajemniczym pochodzeniu, która wykorzystując swoje umiejętności pomaga ludziom, którzy nie mają do kogo zwrócić się o pomoc. McCall jest także samotną matką nastoletniej córki. Z boku wydaje się ona być cichą, przeciętną osobą, ale tak naprawdę to anioł stróż i obrońca uciskanych oraz kobieta, która pragnie również osobistego odkupienia.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również