The Equalizer odnowiony na 2. sezon

10 marca 2021 | Newsy

Stacja CBS postanowiła dać zielone światło na produkcję drugiego sezonu serialu The Equalizer. Decyzję taką podjęto po emisji zaledwie czterech pierwszych odcinków. Produkcja ta jest numerem 1 pod względem oglądalności na CBS. Ogląda ją średnio 14,6 mln widzów.

The Equalizer jest rebootem kryminalnego serialu z lat 80. Na jego podstawie powstał także film Bez litości z Denzelem Washingtonem.

Główną bohaterką serialu jest Robyn McCall, w tej roli Queen Latifah, enigmatyczna kobieta o tajemniczym pochodzeniu, która wykorzystując swoje umiejętności pomaga ludziom, którzy nie mają do kogo zwrócić się o pomoc. McCall jest także samotną matką nastoletniej córki. Z boku wydaje się ona być cichą, przeciętną osobą, ale tak naprawdę to anioł stróż i obrońca uciskanych oraz kobieta, która pragnie również osobistego odkupienia.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Tato, nie rób mi obciachu – Jamie Foxx w zwariowanej familijnej komedii Netflixa

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!