Wszystkie stworzenia duże i małe z zamówieniem na dwa kolejne sezony

}

Data: 10 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Brytyjski serial Wszystkie stworzenia duże i małe oparty na wspomnieniach Jamesa Herriota, wiejskiego weterynarza z Yorkshire, stał się wielkim hitem. Tak wielkim, iż produkujące go stacje – PBS Masterpice i Channel 5 postanowiły złożyć od razu zamówienie na dwa kolejne sezony.

Obecnie serial ten doczekał się dwóch sezonów. W Polsce produkcja emitowana jest na kanale Epic Drama. Drugi sezon premierę miał w listopadzie ubiegłego roku.

Zdjęcia do trzeciej serii rozpocząć mają się wiosną w Yorkshire. Akcja tego sezonu rozgrywać ma się wiosną 1939 roku.

Wszystkie stworzenia duże i małe to ponadczasowy klasyk, uwielbiany przez całe pokolenia. Przedstawia losy młodego weterynarza, który tuż po ukończeniu studiów przyjeżdża do hrabstwa Yorkshire, by spełnić marzenia o pracy w zawodzie. Jak się szybko okazuje, polega ona nie tylko na leczeniu zwierząt, ale także na odnalezieniu swojego miejsca w lokalnej społeczności i wypracowania relacji z pacjentami, jak również z ich właścicielami. 

Produkcja ta nie jest pierwszą ekranizacją powieściowego cyklu Herriota. W latach 1978-1990 powstał serial BBC, który doczekał się 7 sezonów, na które składa się 90 odcinków.

Źródło: Świat seriali

ZOBACZ TEŻ  39 i pół tygodnia – nowy serial TVNu z Karolakiem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.