Koszmar minionego lata od Amazon anulowany

}

Data: 10 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial Koszmar minionego lata, który zadebiutował na platformie Amazon Prime Video w październiku ubiegłego roku został anulowany po zaledwie jednym sezonie.

Nie podano oficjalnego powodu takiej decyzji, ale prawdopodobnie wpływ na nią miały mieszane recenzje i niezadowalająca oglądalność.

Fabuła serialu opiera się na powieści z 1973 roku o tym samym tytule i filmowej serii zapoczątkowanej przez film Koszmar minionego lata.

Rok po śmiertelnym wypadku samochodowym, który grupa nastolatków spowodowała w noc ukończenia szkoły, zaczyna atakować ich brutalny morderca. Próbują dojść do tego kto ich ściga i dlaczego. Ich śledztwo odkryje ciemną stronę pozornie idyllicznego miasteczka oraz ich samych. Każdy z nich coś ukrywa, a odkrycie tajemnicy może przynieść śmiertelne skutki.

Scenariusz do serialu napisała Sara Goodman. Kobieta była także jedną z producentów wykonawczych wraz z Jamesem Wanem. W obsadzie Koszmaru minionego lata znajdują się Madison Iseman, Bill Heck, Brianne Tju, Ezekiel Goodman, Ashley Moore, Sebastian Amoruso, Fiona Rene, Cassie Beck i Brooke Bloom.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nightflyers - 5 minut kosmicznego dreszczowca na zachętę

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.