Wozniacki i Lee – premiera serialu o przyjaciółce Radwańskiej już 21 marca na Viaplay

}

Data: 18 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Wozniacki i Lee to zakulisowa historia o tym, jak zmieniło się życie niedawnej numer jeden światowego tenisa – Dunki polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki i jej partnera Davida Lee, byłej gwiazdy NBA, na sportowej emeryturze i po narodzinach córki.

Caroline Wozniacki do niedawna była numerem jeden światowego tenisa. A jej partner David Lee rywalizował na parkietach najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA. Teraz para zaczyna nowe życie, w którym sport nie jest już najważniejszy. Narodziny dziecka, nowy dom w Miami. W nowym serialu dokumentalnym Viaplay Original Wozniacki i Lee, Caroline i David zapraszają widzów za kulisy swojego życia w blasku fleszy. Pokazując, jak zmieniało się na sportowej emeryturze – przed i po narodzinach córki Olivii.

1 wozniacki i lee

Dobrzy przyjaciele i dawni koledzy sportowi Caroline i Davida, w tym gwiazdy tenisa Serena Williams i Agnieszka Radwańska, a także gwiazda NBA Draymond Green, opisują, jak widzą dwie byłe gwiazdy sportu swoimi oczami. W serialu biorą udział także rodziny Caroline i Davida, które zawsze były obecne w ich życiu i nadal stanowią ważną część życia zawodowego i osobistego pary. Jest też oczywiście podróż w czasie do imponujących karier Caroline i Davida. Dowiadujemy się, ile musieli poświęcić, by dotrzeć do miejsca, w którym są dzisiaj. A przy tym poznamy z bliska nieopowiedzianą historię relacji Caroline z Piotrem, jej ojcem i trenerem, który jest Polakiem.

Premiera 6-odcinkowego serialu dokumentalnego już w najbliższy poniedziałek, 21 marca, wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay.

Poniżej udostępnione przez platformę fragmenty z dokumentu.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Chirurdzy - gwiazda Jak Poznałem Waszą Matkę dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.