Resident Evil – pierwsze plakaty promujące serial. Znamy też datę premiery

}

Data: 18 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix po paru dobrych miesiącach ciszy nareszcie rozpoczął kampanię promującą aktorski serial Resident Evil. W sieci pojawiły się trzy sugestywne plakaty. Podana została także data premiery produkcji.

Akcja serialu rozgrywa się w roku 2036. To 14 lat po tym, jak śmiertelny wirus T spowodował globalną apokalipsę zmieniając ludzi i zwierzęta w krwawe monstra. W tym nieprzyjaznym świecie żyje Jade Wesker, córka Alberta Weskera, nikczemnego szefa Umbrella Corporation, którą prześladuje jej przeszłość z New Racoon City, mrożące krew w żyłach związki jej ojca z Umbrellą oraz to co stało się z jej siostrą Billie.

Resident Evil jak zapowiadają twórcy rozgrywać będzie się w dwóch różnych liniach czasowych. Dowiemy się więc prawdopodobnie co działo się z Jade i Billie przed apokalipsą.

Oto plakaty:

resident evil season 1 poster 3
resident evil season 1 poster 2

Za serial odpowiada Andrew Dabb i Mary Leah Sutton. W obsadzie jako Albert Wesker, główny antagonista serii znajduje się Lance Reddick. Uuzpełniają ją Ella Balinska, Adeline Rudolph, Tamara Smart, Siena Agudong, Paola Nuñez, Ahad Raza Mir, Connor Gossatti i Turlough Convery.

Resident Evil zadebiutuje 14 lipca 2022 roku. Pierwszy sezon serialu składa się z 8. odcinków.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Recenzja Ragnarok - norweski serial od Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.