Cloak&Dagger anulowany po 2. sezonie!

}

Data: 25 października 2019

a

Kategorie: Newsy

Serial o Marvelowskich superbohaterach niestety, ale nie doczeka się kolejnego sezonu. Stacja Freeform zdecydowała się na jego anulowanie.

Serial opowiadał o dwójce superbohaterów, których połączył wspólny wróg – Mayhem. Dagger to Tandy Bowen, w tej roli Olivia Holt, która tworzy świecące sztylety, a Cloak – Tyrone Johnson, w którego wciela się Aubrey Joseph posiada zdolność teleportacji.

Decyzja o skasowaniu tej produkcji zapadła po prawie pół roku od premiery sezonu drugiego. Stacja Freeform wydała oświadczenie w tej sprawie: Jesteśmy bardzo dumni z tego serialu i wdzięczni aktorom za wspaniałe role oraz shorunnerowi Joe Pakaskiemu za jego wizję. Chcemy podziękować także partnerom z Marvek Television za cudowne dwa sezony i wyrażamy nadzieję na kolejny projekt.

Również Pokaski na swoim Twitterze napisał parę słów dotyczących tej decyzji.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  The Flash sezon 6. - zerknijcie na nowy plakat!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.