pixel

Przeczytano:

cloack i dragger

Cloak&Dagger anulowany po 2. sezonie!

25 10 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Serial o Marvelowskich superbohaterach niestety, ale nie doczeka się kolejnego sezonu. Stacja Freeform zdecydowała się na jego anulowanie.

Serial opowiadał o dwójce superbohaterów, których połączył wspólny wróg – Mayhem. Dagger to Tandy Bowen, w tej roli Olivia Holt, która tworzy świecące sztylety, a Cloak – Tyrone Johnson, w którego wciela się Aubrey Joseph posiada zdolność teleportacji.

Decyzja o skasowaniu tej produkcji zapadła po prawie pół roku od premiery sezonu drugiego. Stacja Freeform wydała oświadczenie w tej sprawie: Jesteśmy bardzo dumni z tego serialu i wdzięczni aktorom za wspaniałe role oraz shorunnerowi Joe Pakaskiemu za jego wizję. Chcemy podziękować także partnerom z Marvek Television za cudowne dwa sezony i wyrażamy nadzieję na kolejny projekt.

Również Pokaski na swoim Twitterze napisał parę słów dotyczących tej decyzji.

Źródło: screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również