w

Cloak&Dagger anulowany po 2. sezonie!

Serial o Marvelowskich superbohaterach niestety, ale nie doczeka się kolejnego sezonu. Stacja Freeform zdecydowała się na jego anulowanie.

Serial opowiadał o dwójce superbohaterów, których połączył wspólny wróg – Mayhem. Dagger to Tandy Bowen, w tej roli Olivia Holt, która tworzy świecące sztylety, a Cloak – Tyrone Johnson, w którego wciela się Aubrey Joseph posiada zdolność teleportacji.

Decyzja o skasowaniu tej produkcji zapadła po prawie pół roku od premiery sezonu drugiego. Stacja Freeform wydała oświadczenie w tej sprawie: Jesteśmy bardzo dumni z tego serialu i wdzięczni aktorom za wspaniałe role oraz shorunnerowi Joe Pakaskiemu za jego wizję. Chcemy podziękować także partnerom z Marvek Television za cudowne dwa sezony i wyrażamy nadzieję na kolejny projekt.

Również Pokaski na swoim Twitterze napisał parę słów dotyczących tej decyzji.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

The L Word: Generation Q na pełnym zwiastunie!

terror dzień hańby

Terror: Dzień Hańby – recenzja 2. sezonu – Skośnooka groza w kraju prezydenta Roosevelta