cloack i dragger

Cloak&Dagger anulowany po 2. sezonie!

25 października 2019 | Newsy

Serial o Marvelowskich superbohaterach niestety, ale nie doczeka się kolejnego sezonu. Stacja Freeform zdecydowała się na jego anulowanie.

Serial opowiadał o dwójce superbohaterów, których połączył wspólny wróg – Mayhem. Dagger to Tandy Bowen, w tej roli Olivia Holt, która tworzy świecące sztylety, a Cloak – Tyrone Johnson, w którego wciela się Aubrey Joseph posiada zdolność teleportacji.

Decyzja o skasowaniu tej produkcji zapadła po prawie pół roku od premiery sezonu drugiego. Stacja Freeform wydała oświadczenie w tej sprawie: Jesteśmy bardzo dumni z tego serialu i wdzięczni aktorom za wspaniałe role oraz shorunnerowi Joe Pakaskiemu za jego wizję. Chcemy podziękować także partnerom z Marvek Television za cudowne dwa sezony i wyrażamy nadzieję na kolejny projekt.

Również Pokaski na swoim Twitterze napisał parę słów dotyczących tej decyzji.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  The Flash sezon 6. - zerknijcie na nowy plakat!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!