Wiedźmin będzie liczył aż 7. sezonów!

7 listopada 2019 | Newsy

Do premiery pierwszego sezonu serialu Wiedźmin pozostał jeszcze ponad miesiąc, a już wiemy, że prawdopodobnie nasza przygoda z tą produkcją nie zakończy się zbyt prędko.

Jak ujawniła Lauren Schmidt-Hissrich, producentka serialu, zaplanowane jest siedem pełnych sezonów serialu z Henry Cavillem w roli głównej. Kolejnego jak dobrze pójdzie możemy spodziewać się w roku 2021.

Najważniejsze to tworzyć historie, które przyciągają widzów przez lata. Najgorszym co można zrobić to umieścić całą energię w pierwszym sezonie i nie zastanawiać się nad tym jak rozwinąć dane postacie. Bohaterom trzeba dać dorosnąć. – powiedziała Hissrich w wywiadzie dla magazynu SFX

Premiera Wiedźmina już 20 grudnia br. tylko na Netflix.

Źródło: comicbook

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin Netflixa jednak w 2019 roku

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!