Przeczytano:

WandaVision – zobaczcie ostatnią zapowiedź przed premierą!

04 01 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

W sieci pojawiła się krótka zapowiedź nadchodzącego serialu WandaVision, który otworzy nową czwartą fazę Marvela. Wszyscy fani MCU z pewnością niecierpliwie na niego oczekują.

Teaser ukazuje nam kilka nowych ujęć pary, która właśnie zaczyna sobie zdawać sprawę ze swojego położenia. Do tej pory żyli w rzeczywstości, która wcale nie była prawdą, byli w niej uwięzeni przez tajemniczą siłę, a ktoś w prawdziwym świecie wie co się dzieje i pragnie pokazać naszym bohaterom prawdę.

Akcja serialu przeniesie nas do lat 50 XX wieku. Poznamy historię Scarlet Witch a’ka Wanda Maximoff i Visiona – dwójki istot posiadających supermoce, które żyją swoim idealnym życiem na przedmieściach. Jednak z czasem zaczynają podejrzewać, że cała rzeczywistość która ich otacza nie jest taka jaka się im wydaje.

Producentem, showrunnerem i głównym scenarzystą serialu jest Jac Schaeffer. Za jego reżyserię odpowiada Matt Shakman. W rolach głównych Elizabeth Olsen i Paul Bettany.

Premiera serialu już 15 stycznia 2021 roku. Też nie możecie się doczekać?

Źródło: comicbookmovie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również