Przeczytano:

Nadchodzi 2. sezon serialu Czy boisz się ciemności?

04 01 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Nickelodeon opublikował teaser nadchodzącego drugiego sezonu antologicznego serialu grozy Czy boisz się ciemności? Produkcja ta jest współczesną wersją młodzieżowego serialu z lat 90 XX wieku.

Krótka zapowiedź ukazuje nam głównych bohaterów oraz oficjalny podtytuł – Curse of the Shadow. Odnosi się on do najnowszego antagonisty znanego jako Shadowman.

Fabuła 2. sezonu opowie nam historię klątwy jaka rzucona została na nadmorskie miasteczko, w którym mieszkają nowe dzieciaki należące do grupy The Midnight Society. Jest ono nawiedzane przez nowego złoczyńcę imieniem Shadowman.

Scenariusz 2. sezonu napisał JT Billings. Seria ta składać ma się z sześciu epizodów. Jej premiera w tym roku. Dokładna data nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: Bloody-Disgusting

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również