WandaVision – serial zadebiutuje jednak w tym roku?

21 lipca 2020 | Newsy

Po wczorajszych doniesieniach jakoby serial WandaVision również miał zostać opóźnionym, w sieci pojawił się nowe informacje. Tamte wieści mają być plotką, a Disney+ dalej utrzymuje, iż produkcja ta pojawi się w serwisie pod koniec 2020 roku.

Spodziewany efekt domina po przesunięciu premiery serialu The Falcon and the Winter Soldier jednak się nie wydarzy? Jak widać jest to możliwe, skoro Disney dalej utrzymuje pierwotną datę premiery. Najwyraźniej obie produkcje nie są od siebie uzależnione na tyle fabularnie i czasowo.

Premiera w tym roku serialu WandaVision jest możliwa, ponieważ produkcja ta jako jedyna z nadchodzących Marvelowskich projektów została ukończona przed pandemią. Ekipie pozostało do nakręcenia tylko kilka poprawek.

WandaVision zadebiutować ma w grudniu br.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Mandalorian na nowym spocie!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram