w

WandaVision – serial zadebiutuje jednak w tym roku?

wandavision

Po wczorajszych doniesieniach jakoby serial WandaVision również miał zostać opóźnionym, w sieci pojawił się nowe informacje. Tamte wieści mają być plotką, a Disney+ dalej utrzymuje, iż produkcja ta pojawi się w serwisie pod koniec 2020 roku.

Spodziewany efekt domina po przesunięciu premiery serialu The Falcon and the Winter Soldier jednak się nie wydarzy? Jak widać jest to możliwe, skoro Disney dalej utrzymuje pierwotną datę premiery. Najwyraźniej obie produkcje nie są od siebie uzależnione na tyle fabularnie i czasowo.

Premiera w tym roku serialu WandaVision jest możliwa, ponieważ produkcja ta jako jedyna z nadchodzących Marvelowskich projektów została ukończona przed pandemią. Ekipie pozostało do nakręcenia tylko kilka poprawek.

WandaVision zadebiutować ma w grudniu br.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sandman

The Sandman – nowe szczegóły, fabuła rozegra się w naszych czasach?

hoops teaser e1595264270721

Hoops – nowa animacja od Netflixa, zobaczcie zapowiedź!