Turner & Hooch – Disney+ anuluje serial

}

Data: 3 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Serialowa kontynuacja kultowego filmu z 1989 roku niestety nie okazała się wielkim hitem Disney+. Włodarze platformy niecałe dwa miesiące po premierze finałowego odcinka pierwszego sezonu zdecydowali się nie kontynuować produkcji.

Główny bohater to pracownik policji Scott Turner Jr., syn bohatera odgrywanego w filmie przez Toma Hanksa. Po śmierci swojego ojca odziedzicza po nim wielkiego mastifa francuskiego imieniem Hooch. Chaotyczne wybryki zwierzaka doprowadzają jego nowego właściciela do szału, zwłaszcza iż obecność psa zakłóca dotychczasowe poukładane życie mężczyzny. Z czasem okazuje się jednak, iż Hooch może być bardzo dobrym partnerem, takiego jakiego Scott właśnie potrzebował.

W Scotta Turnera Juniora wcielił się Josh Peck. W serialu wystąpili także Carra Patterson, Brandon Jay McLaren, Anthony Ruivivar, Lyndsy Fonseca, Jeremy Maguire, Vanessa Lengies, Becca Tobin i Reginald VelJohnson. Pomysłodawcą produkcji jesy Matt Nix.

Pierwszy sezon i jak się okazuje jedyny, serialu Turner & Hooch zadebiutował w lipcu i składa się on z 12 epizodów.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Cobra Kai sezon 2. - jest nowa zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.