Tuca & Bertie – zwiastun nowego serialu animowanego od Netflixa

}

Data: 15 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Tuca & Bertie to nowe dzieło twórców BoJacka Horsemana, opowiadającego o przygodach antropomorficznego człowieka-konia. Tym razem producenci w roli głównych bohaterów osadzili dwie ptaszyny.

Na powyższym zwiastunie zobaczyć możemy sceny z nowej kreskówki, ale także zawiera ono zakulisowe wypowiedzi twórczyni i aktorek udzielających głosu bohaterkom.

Pierwszy sezon serialu na platformie Netfllix zadebiutuje już 3 maja. Opowie on o niezwykłej przyjaźni jaka połączyła dwie 30-letnie ptasie kobiety z dwóch różnych gatunków. Tuca to tukanica, zadziorna i lekkomyślna, z kolei Bertie należy do gatunków ptaków śpiewających i wiecznie chodzi z głową w chmurach. Hasło jakim Netflix promuje swój serial bardzo dobrze opisuje bohaterki – „Dwie dziwne ptaszyny. Jedna prawdziwa przyjaźń.”

Głosu głównym postaciom użyczą Tiffany Haddish i Ali Wong. Za serial odpowiada Lisa Hanawalt. Jest także producentem wykonawczym. Animację stworzyło studio ShadowMachine.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Diablo - Activision Blizzard dogaduje się z Netflixem w sprawie serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.