w

Tuca & Bertie – zwiastun nowego serialu animowanego od Netflixa

tuca and bertie netflix e1552582071367
screenrant

Tuca & Bertie to nowe dzieło twórców BoJacka Horsemana, opowiadającego o przygodach antropomorficznego człowieka-konia. Tym razem producenci w roli głównych bohaterów osadzili dwie ptaszyny.

Na powyższym zwiastunie zobaczyć możemy sceny z nowej kreskówki, ale także zawiera ono zakulisowe wypowiedzi twórczyni i aktorek udzielających głosu bohaterkom.

Pierwszy sezon serialu na platformie Netfllix zadebiutuje już 3 maja. Opowie on o niezwykłej przyjaźni jaka połączyła dwie 30-letnie ptasie kobiety z dwóch różnych gatunków. Tuca to tukanica, zadziorna i lekkomyślna, z kolei Bertie należy do gatunków ptaków śpiewających i wiecznie chodzi z głową w chmurach. Hasło jakim Netflix promuje swój serial bardzo dobrze opisuje bohaterki – „Dwie dziwne ptaszyny. Jedna prawdziwa przyjaźń.”

Głosu głównym postaciom użyczą Tiffany Haddish i Ali Wong. Za serial odpowiada Lisa Hanawalt. Jest także producentem wykonawczym. Animację stworzyło studio ShadowMachine.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

northern rescure 150x150

Northern Rescue – recenzja 1. sezonu – nuda nudą nudę pogania

justina machado and rita moreno in one day at a time netflix 150x150

One Day At a Time nie otrzyma czwartego sezonu!