pixel

Przeczytano:

One Day At a Time nie otrzyma czwartego sezonu!

15 03 2019 | Newsy | 1 komentarz

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix ogłosił, że serial komediowy One Day At a Time zostanie skasowany, tym samym trzeci sezon jest sezonem finałowym.

Serial ten to jeden z najlepiej ocenianych produkcji w tym gatunku wyprodukowanych przez Netflixa. Jednak pozytywne oceny krytyków nie przekładały się na oglądalność i dlatego platforma zdecydowała się na jego zakończenie.

Ted Sarandos, jeden z szefów Netflixa, w wydanym oświadczeniu, podkreśla to jak trudną decyzją było skasowanie tego serialu, ze względu na jego wielkość i wybitną jakość. Podziękował także wszystkim zaangażowanym w ten projekt.

Jednak dla wszystkich fanów serii jest nutka nadziei, bowiem producent wykonawczy Mike Royce potwierdził, iż będzie starał się szukać nowego domu dla One Dat At a Time.

Obecnie wszystkie trzy sezony w całości dostępne są na wspomnianej platformie streamingowej.

Źródło: screenrant

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    To jest dla mnie straszna wiadomość 🙁 One day at the time to jeden z moich ulubionych seriali 🙁

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również