Trzeci sezon Wiedźmina zadebiutuje w połowie przyszłego roku

}

Data: 27 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Podczas Tudum, światowego wydarzenia organizowanego przez Netflix, podano orientacyjną datę premiery trzeciego sezonu serialu Wiedźmin.

Produkcja powróci latem 2023 roku. Tak więc na nowe epizody przyjdzie czekać nam nieco krócej. Do tej pory poprzednie dwa sezony debiutowy w grudniu 2019 i 2021 roku.

Co wydarzy się w 3. sezonie Wiedźmina?

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę – lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

W głównych rolach oczywiście Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things - aktorzy przygotowują prezenty dla fanów

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.