w

Trygonometria – nowy serial w HBO GO

trygonometria 1000

Londyńska historia miłosna trojga młodych to nowa propozycja na październik. Trygonometria to kameralna, współczesna komedia romantyczna opowiadająca historię miłosnego trójkąta.

Gemma i Kieran są w sobie szaleńczo zakochani. Ona jest utalentowaną szefową kuchni, on sanitariuszem. Mieszkają razem w zachodnim Londynie nad kawiarnią prowadzoną przez dziewczynę. Niestety, miłością nie może zapłacić ani dostawcom, ani opłacić czynszu w stolicy Anglii. Młodzi ledwo wiążą koniec z końcem, a praca na zmiany sprawia, że nieustannie się mijają. Aby złagodzić trochę presję finansową postanawiają przyjąć do swojego domu współlokatorkę. W ten sposób ich życiu pojawia Ray, była pływaczka synchroniczna światowej klasy, co rozpoczyna historię miłosną, która na zawsze zmienia całą trójkę i ich sposób patrzenia na związki.

Reżyserką tego kameralnego serialu o współczesnej wielkomiejskiej historii miłosnej jest Athina Rachel Tsangari. W głównych rolach występują Ariane Labed jako Ray, Thalissa Teixeira jako Gemma oraz Gary Carr jako Kieran, a także Rebecca Humphries oraz Anne Consigny.

Serial Trygonometria od soboty, tj. 3 października dostępny jest w całości na HBO GO. Emisja na antenie HBO zaplanowana została od 19 października. Tego dnia pierwszy odcinek będzie można zobaczyć o godzinie 21:15. Serial liczy 8 odcinków.

Źródło: HBO

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

johnny lawrence cobra kai pelicula ediima20180509 0942 19

Cobra Kai – jest data premiery 3. sezonu! Będzie także sezon 4!

wojownik s2 1000

Wojownik sezon 2. – poznajcie dalsze losy Ah Sahma