w

TNT zrezygnowało z 5. sezonu Bibliotekarzy

The Librarians - Bibliotekarze
Źródło: danofgeek

Dean Devlin, producent The Librarians, na swoim oficjalnym Twitterze ogłosił, że stacja TNT odmówiła emisji 5. sezonu serialu Bibliotekarze. Dean zapewnia, że będzie szukał nowego domu dla swojego tworu.

Serial opowiada historię Flynna Carsena, który z pozoru jest zwykłym bibliotekarzem pracującym w znanej na całym świecie Bibliotece Metropolitan. Budynek skrywa swoją tajemnice. W podziemiach popularnej biblioteki kryje się siedziba naukowców i poszukiwaczy przygód, którzy zbierają tajemnicze artefakty i starają się ratować świat przed nadnaturalnymi zagrożeniami. W pewnym momencie starożytna federacja grozi zniszczeniem normalnej cywilizacji oraz powrotem panowania magii. Flynn oraz jego załoga starają się uniknąć światowego kataklizmu.

Kamil Siegień

Napisane przez Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

super3

Bohaterowie serialu Nie z tego świata przeniosą się do świata Scooby-Doo!

SNL POLSKA

SNL POLSKA – z Nowego Jorku do Warszawy – na dobrym poziomie!