Przeczytano:

Bohaterowie serialu Nie z tego świata przeniosą się do świata Scooby-Doo!

09 03 2018 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Kamil Siegień

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Bohaterowie Nie z tego świata połączą siły z ekipą ze Scooby-Doo i wspólnie rozwiążą tajemniczą zagadkę.

Supernatural

Źródło: EW

Specjalny odcinek nosi nazwę „Scoobynatural” (S13E16) i zaczyna się tak jak każdy inny epizod. Sam i Dean otrzymali darmową telewizję, co sprawiło, że Dean był w siódmym niebie. Sam nieco sceptycznie podchodził do telewizji w ich bunkrze. Jak się okazało, przekonanie Sama nie było błędne. Bohaterowie zostali wciągnięci do odbiornika i znaleźli się w świecie Scooby-Doo.

Sam i Dean po wessaniu przez telewizor lądują w szesnastym odcinku 1. sezonu Scooby-Doo, „A Night of Fright Is No Delight”.

Supernatural

Źródło: EW

Showrunner Andrew Dabb zdradza widzom, że odcinek Scoobynatural będzie nieco mroczny i będą w nim rzeczy, których nie zobaczylibyśmy w oryginalnym serialu Scooby-Doo.

Zwiastun 16. odcinka 13. sezonu Supernatural – Scoobynatural

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.

Przeczytaj również