The Witcher: Blood Origin – Jodie Turner-Smith odchodzi z obsady prequela

}

Data: 9 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Niezbyt dobre wieści dochodzą do nas jeśli chodzi o serialowy projekt The Witcher: Blood Origin. Ze swojej roli zrezygnować musiała aktorka Jodie Turner-Smith, która wcielić miała się w jedną z głównych kobiecych postaci.

Turner-Smith zmuszona została do rezygnacji z roli z powodu konfliktów w harmonogramie. Produkcja The Witcher: Blood Origin została przesunięta, a dotychczasowe zobowiązania aktorki kolidują z nowymi terminami prequla.

Miała ona wcielić się w Éile, elitarną wojowniczkę obdarzoną głosem bogini, która opuściła swój klan i pozycję strażniczki królowej, aby podążać za głosem serca i wieść życie jako wędrowna śpiewaczka. Jednak gdy na Kontynencie przychodzi dzień ostatecznego rozrachunku, ponownie chwyta za miecz w poszukiwaniu zemsty i odkupienia.

The Witcher: Blood Origin będzie sześcioodcinkowym limitowanym prequelem do wydarzeń z Wiedźmina, serialowego hitu Netflix. Produkcja przedstawia dawno zapomnianą historię osadzoną w świecie elfów, która wydarzyła się 1200 lat przed akcją przedstawioną w serialu Wiedźmin. Opowie o pochodzeniu i losach pierwszego Wiedźmina oraz o wydarzeniach, które doprowadziły do „Koniunkcji Sfer”, kiedy to światy potworów, ludzi i elfów połączyły się.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  13 powodów - będzie trzeci sezon! [i ogromne kontrowersje wokół tej decyzji]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.