comingsoon

The Purge sezon 2. – wiemy kto dołączy do obsady!

Obecnie stacja USA Network kończy emisję pierwszego sezonu serialu The Purge, ale już wiadomo, że sezon drugi został zamówiony. W sieci pojawiła się informacja odnośnie tego jacy nowi aktorzy pojawią się w kontynuacji.

W drugim sezonie The Purge zobaczymy m.in. Dereka Luke’a, Maxa Martini, Paola Nuneza i Joela Allena. Luke wcieli się w postać Marcusa Moore, mężczyznę którego idealne rodzinne życie zmienia się o 360 stopni, kiedy to w noc czystki do jego domu włamuje się morderca. Martini wystąpi w roli Ryana Granta, człowieka, który cały rok dokładnie przygotowuje się ze swoją ekipą do tej jedynej nocy oczyszczenia. Nuneza zagra Esmę Carmonę, pracownika firmy wykrywającej przestępstwa cyfrowe, a Allen to serialowy Ben, którego życie zmienia się na zawsze w momencie, kiedy po raz pierwszy wychodzi na Noc Czystki.

Serial The Purge powstał na podstawie serii filmów opowiadających o jedynej w ciągu roku nocy podczas, której w przeciągu 12-godzin wszystkie zbrodnie są dopuszczalne. Za produkcję odpowiada James DeMonaco i Jason Blum.

Źródło: comingsoon

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.