w

The Purge sezon 2. – wiemy kto dołączy do obsady!

10
comingsoon

Obecnie stacja USA Network kończy emisję pierwszego sezonu serialu The Purge, ale już wiadomo, że sezon drugi został zamówiony. W sieci pojawiła się informacja odnośnie tego jacy nowi aktorzy pojawią się w kontynuacji.

W drugim sezonie The Purge zobaczymy m.in. Dereka Luke’a, Maxa Martini, Paola Nuneza i Joela Allena. Luke wcieli się w postać Marcusa Moore, mężczyznę którego idealne rodzinne życie zmienia się o 360 stopni, kiedy to w noc czystki do jego domu włamuje się morderca. Martini wystąpi w roli Ryana Granta, człowieka, który cały rok dokładnie przygotowuje się ze swoją ekipą do tej jedynej nocy oczyszczenia. Nuneza zagra Esmę Carmonę, pracownika firmy wykrywającej przestępstwa cyfrowe, a Allen to serialowy Ben, którego życie zmienia się na zawsze w momencie, kiedy po raz pierwszy wychodzi na Noc Czystki.

Serial The Purge powstał na podstawie serii filmów opowiadających o jedynej w ciągu roku nocy podczas, której w przeciągu 12-godzin wszystkie zbrodnie są dopuszczalne. Za produkcję odpowiada James DeMonaco i Jason Blum.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

american horror story 1984 logo1 150x150

American Horror Story: 1984 – znamy datę premiery!

ghostface mask from scream 150x150

Krzyk sezon 3. – jest zapowiedź i data premiery!