w

The Punisher i Jessica Jones oficjalnie skasowane!

punisher
tvline

Pogłoski jednak okazały się prawdą. Netflix oficjalnie skasował swoje dwa seriale – The Punisher i Jessice Jones, a więc nie mamy co spodziewać się ich kontynuacji, chyba, że prawa do nich wykupi inna stacja.

Jak widać platforma odchodzi od seriali o Marvelowskich superbohaterach, bowiem już wcześniej skasowała inne produkcje o bohaterach tego uniwersum. Przedstawiciele Netflixa wydali oświadczenie w tej sprawie, w którym podziękowali ekipie i obsadzie obu produkcji za wykonanie świetnej roboty. Podziękowania dostały się także fanom Marvelowskich serii oraz samemu Marvelowi za pięć lat bardzo owocnej współpracy.

Drugi sezon Punishera miał premierę w połowie stycznia, a trzeci sezon Jessici Jones pojawi się latem tego roku.

Na chwilę wcześniej przed oficjalną informacją, Jon Bernthal, odtwórca głównej roli w serialu The Punisher, na swoim Instagramie opublikował wpis zwiastujący nadchodzące pożegnanie.

View this post on Instagram

To all who have served. All who know loss. All who love and understand Frank and his pain. It has been an honor to walk in his boots. I’m endlessly grateful to the comic fans and the men and women of the Armed Services and law enforcement community who Frank means so much to. Thank you to the USMC and all the wonderful soldiers who trained me. Go Hard. Be safe.

A post shared by Jon Bernthal (@jonnybernthal) on

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

anthony carrigan

Barry sezon 2. – jest teaser i data premiery!

Detektyw

Detektyw sezon 3. – zwiastun finałowego odcinka!