The Punisher i Jessica Jones oficjalnie skasowane!

}

Data: 19 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Pogłoski jednak okazały się prawdą. Netflix oficjalnie skasował swoje dwa seriale – The Punisher i Jessice Jones, a więc nie mamy co spodziewać się ich kontynuacji, chyba, że prawa do nich wykupi inna stacja.

Jak widać platforma odchodzi od seriali o Marvelowskich superbohaterach, bowiem już wcześniej skasowała inne produkcje o bohaterach tego uniwersum. Przedstawiciele Netflixa wydali oświadczenie w tej sprawie, w którym podziękowali ekipie i obsadzie obu produkcji za wykonanie świetnej roboty. Podziękowania dostały się także fanom Marvelowskich serii oraz samemu Marvelowi za pięć lat bardzo owocnej współpracy.

Drugi sezon Punishera miał premierę w połowie stycznia, a trzeci sezon Jessici Jones pojawi się latem tego roku.

Na chwilę wcześniej przed oficjalną informacją, Jon Bernthal, odtwórca głównej roli w serialu The Punisher, na swoim Instagramie opublikował wpis zwiastujący nadchodzące pożegnanie.

https://www.instagram.com/p/BuB1v9eFnKy/?utm_source=ig_embed

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nowa iCarly z pierwszym zwiastunem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.