”The Office PL 2” – nowi bohaterowie w zespole ”Kropliczanki”

}

Data: 21 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Dynamiczne środowisko pracy w drugim sezonie serialu The Office PL, niczym owocowe czwartki, zaowocowało silnymi zmianami kadry pracowniczej. 4 listopada na platformie CANAL+ Online zobaczymy aż dwóch nowych pracowników biura ”Kropliczanki”.

Kontynuacja przygód bohaterów fikcyjnego biura z Siedlec będzie bogatsza o dwie nowe postacie. Do zespół zarządzanego przez Michała Holca dołączy energiczna Marzena, w tej roli Daria Widawska, a także nowy stażysta Adam, w którego rolę wcielił się aktor młodego pokolenia, Rafał Kowalski. Nowy „młody” zastąpi Franka (Mikołaj Matczak), stażystę z pierwszego sezonu, który zgodnie z zapowiedzią, po zakończeniu studiów wyjechał do Warszawy.

image processing20221020 1412 8a42ff
fot. canal+ / Rafał Kowalski
image processing20221020 1414 fu8ran
fot. canal+ / Daria Widawska

W drugim sezonie nie zabraknie także gościnnych udziałów gwiazd i nietuzinkowych postaci. Epizodyczne role zagrają między innymi Piotr Cyrwus czy Maciej Musiałowski, a także osoby znane z działań społecznych jak Wojtek Sawicki, prowadzący bloga ”Life On Whlz”.

Wejście w tak specyficzne środowisko pracy jakim, jest biuro ”Kropliczanki” to duże wyzwanie, ale myślę, że postać Marzenki świetnie sobie poradzi. Na szczęście z wieloma twórcami The Office PL znam się od dawna czy to z teatru, czy z realizacji innych filmów i seriali. Ekipa przyjęła mnie bardzo ciepło i nie potrzebowałam wiele czasu na zaadaptowanie się w kropliczańskich realiach. W serialu gram silną kobietę, która z pewnością nie pozwoli sobie dmuchać w przysłowiową kaszę, a do tego pojawi się wątek miłosnego zauroczenia. W tym momencie nie mogę zdradzić więcej szczegółów, ale myślę, że w serialu brakowało takiej postaci – mówi Daria Widawska, odtwórczyni nowej postaci w serialu.

Efekt końcowy zmian kadrowych w polskim The Office poznamy już w 4 listopada na platformie CANAL+ Online. Widzowie kanału CANAL+ Premium będą mogli obejrzeć drugi sezon serialu od 18 listopada.

Źródło: Canal+

ZOBACZ TEŻ  The Office PL – pierwsza zapowiedź polskiego ''Biura''

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.